pokládka
vinylových podlah

Vinylové podlahy jsou syntetické jednovrstvé i vícevrstvé krytiny, z měkčeného nebo tvrzeného PVC.

 

pokládka
laminátových podlah

Laminátové podlahy jsou jedny z nejrozšířenějších podlahových krytin. Moderní design, snadná údržba a široká nabídka dekorů.

 

pokládka
marmolea

Marmoleum nabízí řadu kolekcí představující bezpočet řešení pro všestranné použití.

 

pokládka
dřevěných podlah

Dřevo je krásný ničím nenahraditelný přírodní materiál, který dodává podlaze vyjímečný vzhled.

 

pokládka
koberců

Výběr a použití koberce dělíme v závislosti na charakteru místnosti. Koberce lze použít nejen do RD.

 


 

Vinylové podlahy Vyškov

Vinylové podlahy jsou syntetické jednovrstvé i vícevrstvé krytiny, z měkčeného nebo tvrzeného PVC. Díky svému složení přinášejí kombinaci toho nejlepšího z přírodních i syntetických materiálů.
Důvodů proč si vybrat vinylové podlahy je spousta.

Namátkou jsme vybrali jen pár z nich :
– Příznivá cena
– Krásný design
– Výborná odolnost
– Možnost pokládky na podlahové topení
– Skvělá akustická izolace
– Jednoduchá údržba

Vinylové podlahy dělíme do několika skupin

– Vinylové dílce – celoplošně lepené
– Zámkové vinylové dílce
– vinylové role

OBLAST POUŽITÍ

Vinylové dílce se nejčastěji pokládají v běžných domácnostech. Obývací pokoj, dětské pokoje, kuchyň. Jsou vhodné vhodné i do vlhkých prostor jako koupelna či záchod. Kromě domácnosti se tento typ podlahy využívá i v komerčních objektech: kanceláře, nákupní centra, obchody.
Vinylové role najdou své využití ve více namáhaných objektech. Jedná se různé výrobní haly, průmyslové objekty, sportovní centra a nemocniční zařízení.

 


 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY Vyškov

Laminátové podlahy jsou jedny z nejrozšířenějších podlahových krytin. Důvodem je především moderní design, snadná údržba a široká nabídka dekorů.

Vlastnosti a výhody laminátové podlahy:
– Snadná a rychlá údržba
– Barevná stálost
– Možnost pokládky na starou podlahu
– Odolnost vůči oděru

Nevýhody:
– I přes kročejovou izolaci vyšší hlučnost
– Je chladnější než dřevěné nebo vinylové podlahy.

 


 

Marmoleum Vyškov

Marmoleum nabízí řadu kolekcí představující bezpočet řešení pro všestranné použití. Díky svým užitným vlastnostem se skvěle uplatní v domácnostech, od kuchyně přes obývák až po ložnici. Je to odolná podlaha, která snese vysokou zátěž a velké nároky. Vidět ji můžeme v komerčních objektech, školách, školkách a zdravotních zařízení. Ve formě pásů nebo dílců máte k dispozici povrchy různé struktury a širokou paletou barev. Mnoho designových možností poskytuje řada Marmoleum click.

Jedná se o marmoleum v lamelách s jejichž použitím lze vytvořit jedinečné kombinace barev do každého interiéru.

 


 

Dřevěné podlahy Vyškov

Dřevo je krásný ničím nenahraditelný přírodní materiál, který dodává podlaze výjmečný vzhled. Jeho izolační vlastnosti dávají podlaze příjemný a hřejivý pocit při chůzi. Významným faktorem je životnost, která se pohybuje v závislosti na použitím materiálu. Další výhodou je možnost při mechanickém poškození podlahy provést renovaci a uvést tak podlahu do původního stavu.
Nespornou výhodou dřevěných podlah je jejich snadná údržba. Jednoduše si vystačíme s vysavačem, mopem a saponátem určeným k ošetření dřevěných podlah. Při vytírání dbejte na vytření podlahy úplně do sucha. Na podlaze nesmí stát voda delší domu, mohlo by dojít trvalému poškození.

Při volbě povrchové úpravy záleží na vašich požadavcích a předchozích zkušenostech.

Na výběr máme:
– Olejování
– Lakování
– Voskování

 


 

Pokládka koberců Vyškov

Výběr a použití koberce dělíme v závislosti na charakteru místnosti. Koberce lze použít nejen do rodinných, ale také komerčních objektů, z čehož plynou tři základní oblasti použití:
– Bytové koberce
– Kancelářské
– Zátěžové

BYTOVÉ KOBERCE

Nejrozšířenější skupina koberců. Typickým příkladem jsou rodinné domy, byty, chaty, chalupy a podobné nemovitosti. V tomto případě je velký důraz kladen na estetiku, barevné podání, odpovídajcí vlastnosti a příznivou cenu.
 

KANCELÁŘSKÉ KOBERCE

Koberce s vyšší frekvencí použití. Před finálním vzhledem dáváme přednost snadné údržbě, odolnosti a dostatečné pevnosti. Výrobní materiál je zvolen tak aby odolával kolečkům kancelářských židlí, ručních kontejnerů a pohybu více lidí.

ZÁTĚŽOVÉ KOBERCE

Koberce s největší třídou zátěže. Setkáváme se s nimi ve školství, hotelech a podobných provozech. Spolehnout se můžete na dlouhou životnost.
 

 

 

V PŘÍPADĚ ŽE SI NEJSTE JISTI S VHODNÝM VÝBĚREM PODLAHY PRO VÁŠ DŮM, BYT, CHATU A NEBO KANCELÁŘ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT. RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM.

Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, nebo na tel. 604 543 547, 608 343 976 nebo na e-mailu info@lahpodlahy.cz

 
 
By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.